NASZA MISJA

Misją naszej firmy jest wspieranie naszych klientów w realizacji ich zadań w zakresie ochrony środowiska oraz produkcji. Oferujemy nowoczesne produkty i usługi, które zaspakajają Państwa potrzeby i wymagania. Dążymy do tego, aby praca z naszymi produktami przynosiła wymierne korzyści.

Firma Anrex stawia sobie następujące cele:

  1. Dostarczanie naszym klientom wymiernych korzyści ekonomicznych oraz zadowolenia z użytkowanych urządzeń dostarczanych przez naszą firmę. Dzięki temu chcemy budować z naszymi klientami relacje oparte na wzajemnej lojalności i zaufaniu.
  2. Działanie w obszarach, w których jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom opłacalne rozwiązania, dające im możliwość rozwoju i przynoszące zyski. Nasza oferta produktów i usług jest szeroka i dopasowana do potrzeb odbiorców z głównych rynków, na których działamy. Uwzględniamy specyfikę rynkową, standardy branżowe oraz indywidualne wymagania użytkowników. Dążymy do tego, aby koszty zakupu i eksploatacji naszych wyrobów były jak najniższe, a klienci mogli w pełni wykorzystać ich zalety i możliwości.
  3. Stały rozwój oraz bieżąca analiza potrzeb i oczekiwań klientów w celu dostosowania naszej oferty do tych oczekiwań i dostarczenia produktów będących odpowiedzią na realne potrzeby. Dbamy o jakość naszych produktów i usług, na bieżąco analizując ich przydatność dla odbiorców.
  4. Zapewniamy naszym pracownikom stabilne miejsca pracy oraz bezpieczeństwo zatrudnienia. Umożliwiamy naszym pracownikom realizację aspiracji zawodowych i osobistych oraz doceniamy ich udział w sukcesie firmy.

Priorytetem w naszej działalności jest profesjonalna obsługa każdego Klienta.

Profesjonalizm to dla nas:

  • jasne zasady działania
  • uczciwość i zrozumienie potrzeb naszych klientów
  • indywidualne podejście do każdego klienta.